Wybrany wątek opinii

Weźcie w końcu zlikwidujcie te chora gminę Elbląg. Ten obwarzanek wokół miasta przysparza samych problemów. Na cholere nam gmina wiejska, składająca się z kilku wiosek? Jaki to absurd i problematyczność pokazuje sytuacja na Nowodworskiej, przecież to właściwie Elbląg. Tak samo Gronowo Górne, praktycznie połączone z miastem niemal zwarta zabudowa. Bielnik, Nowina, Czechowo, Rubno to juz praktycznie przedmiescia. Czas najwyższy zrobić z tym porządek.
Julek5 (2024.09.20)
@Julek5 - Hola, hola mości panie. Powściągnij waszeć szalejącej fantazji wodze, ppprrrrr szalony. Oddać tyle wygodnych stołeczków, nie godzi się wszak; a nawet gdyby... ; to dalej co i jak - gapienie się jak gnat w szpak???
Takie heheszki (2024.09.21)
@Julek5 - Przeciez chodzi o kase. Miec ciastko, czyli nie placic miejskich podatkow i zjesc ciastko - korzystac jak najwiecej z infrastruktury i przywilejow miejskich. Takich złotych warunków się nie zmienia.
(2024.09.23)
Powrót do komentarzy