Wybrany wątek opinii

Po pierwsze- to ul. Nowodworska jest w Elblągu, a nie terenie gminy Elbląg. Po drugie- jaki problem mają pracownicy na dojście do pracy. Przecież przy ul. Nowodworskiej znajdują się 3 przystanki. Trochę ruchu im nie zaszkodzi. Po trzecie- Radnej to się chyba okręgi pomyliły ponieważ w radzie miejskiej reprezentuje okręg nr 2,a ul. Nowodworska to okręg nr 4
(2024.09.20)
Już się odezwał ktoś z układu, przerażony wizją tego że przyjdzie mu coś zrobić dla ludzi. Jasne, niech chodzą na piechotę. Może jeszcze skrócić trasę do placu Słowiańskiego? Ruch dobrze zrobi tym ludziom! Myśleli że okres chamów i gburów w zarządzie miasta odszedł wraz z Wróblewskim? A takiego wała!
(2024.09.20)
Tak i pracują tam tylko mieszkańcy okręgu nr 4...
(2024.09.20)
Tu chodzi o odcinek tzw. trasu UE, a tam nie ma żadnego przystanku, .
AR. (2024.09.20)
Powrót do komentarzy