UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo dla Radnej za zajęcie się tematem - gdyby chociaż połowa z tych 200 osób, które podpisały, korzystała z autobusu zamiast prywatnych aut, to wyobraźmy sobie o 100 samochodów mniej na tej trasie podczas porannego/popołudniowego szczytu

Pasażer