UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie no super pomysł - 200 podpisów i będzie jeździła 1 pani Basia co drugi tydzień ale tylko we wtorki i czwartki bo akurat tak jej będzie pasować... Ale co tam... Radna się wykazała, prezydent się zgodził, wójt się zgodził a kto zapłaci za to?