A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo anonimku!
Jak popatrzysz na mapkę, to zobaczysz, że dotyczy ona Kazimierzowa, a nie ulicy Nowodworskiej w Elblągu. Pani radna nie wie gdzie jej miasto się kończy?
@Julek5 - Hola, hola mości panie. Powściągnij waszeć szalejącej fantazji wodze, ppprrrrr szalony. Oddać tyle wygodnych stołeczków, nie godzi się wszak; a nawet gdyby... ; to dalej co i jak - gapienie się jak gnat w szpak???
I już przerosło urzędnikow, takie POwazne wyzwanie : )
Wojt gminy Elblag inicjatywe popiera, ale czy zamierza sie dokladac do interesu? To tak jak z Gronowem Gornym, chcą trawaju, ale podatkow juz placic nie chca.
@Julek5 - Przeciez chodzi o kase. Miec ciastko, czyli nie placic miejskich podatkow i zjesc ciastko - korzystac jak najwiecej z infrastruktury i przywilejow miejskich. Takich złotych warunków się nie zmienia.
Faktycznie gros firm lezy juz za tablacą Elbląg, salon Toyoty jakos na granicy. A wieć sprawa jest prosta. Przenieść te firmy przed tablicę i po probleme, wtesy miasto bedzie musialo zrobic przystanki.