37
20.09.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo anonimku!
Xyzet (2024.09.21)
Jak popatrzysz na mapkę, to zobaczysz, że dotyczy ona Kazimierzowa, a nie ulicy Nowodworskiej w Elblągu. Pani radna nie wie gdzie jej miasto się kończy?
(2024.09.21)
@Julek5 - Hola, hola mości panie. Powściągnij waszeć szalejącej fantazji wodze, ppprrrrr szalony. Oddać tyle wygodnych stołeczków, nie godzi się wszak; a nawet gdyby... ; to dalej co i jak - gapienie się jak gnat w szpak???
Takie heheszki (2024.09.21)
I już przerosło urzędnikow, takie POwazne wyzwanie : )
Tulej . (2024.09.22)

info

2  
  1
Wojt gminy Elblag inicjatywe popiera, ale czy zamierza sie dokladac do interesu? To tak jak z Gronowem Gornym, chcą trawaju, ale podatkow juz placic nie chca.
(2024.09.23)

info

1  
  0
@Julek5 - Przeciez chodzi o kase. Miec ciastko, czyli nie placic miejskich podatkow i zjesc ciastko - korzystac jak najwiecej z infrastruktury i przywilejow miejskich. Takich złotych warunków się nie zmienia.
(2024.09.23)
Faktycznie gros firm lezy juz za tablacą Elbląg, salon Toyoty jakos na granicy. A wieć sprawa jest prosta. Przenieść te firmy przed tablicę i po probleme, wtesy miasto bedzie musialo zrobic przystanki.
Bareja (2024.09.23)

info

0  
  0