UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Weźcie w końcu zlikwidujcie te chora gminę Elbląg. Ten obwarzanek wokół miasta przysparza samych problemów. Na cholere nam gmina wiejska, składająca się z kilku wiosek? Jaki to absurd i problematyczność pokazuje sytuacja na Nowodworskiej, przecież to właściwie Elbląg. Tak samo Gronowo Górne, praktycznie połączone z miastem niemal zwarta zabudowa. Bielnik, Nowina, Czechowo, Rubno to juz praktycznie przedmiescia. Czas najwyższy zrobić z tym porządek.

Julek5