A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A może w ogóle zrezygnować z przystanków. To tylko problem dla kierowców i większe zużycie paliwa. Przecież te autobusy nie są po to aby wozić pasażerów i miasto do nich dopłaca straszne pieniądze. Ile imprez można za to zrobić, ile ankiet o porcie zorganizować!
@BiB - No i co z tego? A jak poza granice miasta jeździ 11,16,20 ???
Po pierwsze- to ul. Nowodworska jest w Elblągu, a nie terenie gminy Elbląg. Po drugie- jaki problem mają pracownicy na dojście do pracy. Przecież przy ul. Nowodworskiej znajdują się 3 przystanki. Trochę ruchu im nie zaszkodzi. Po trzecie- Radnej to się chyba okręgi pomyliły ponieważ w radzie miejskiej reprezentuje okręg nr 2,a ul. Nowodworska to okręg nr 4
Dr Nakrętka umie z ismiechem spławić petentów. Spiętrzył trudności, przedstawił ile to jednostek trzebaby uruchomić, ilu ludziom zawracać głowę w mieście, gminie, powiecie. A może i w urzędach wojewódzkich w Olsztynie, a że blisko granica regionu to i w Nowym Dworze lub Gdańsku? Ale nieważne, słońce, deszcz czy śnieg niech 200 osób dyma z pętli dwa kilometry do pracy. I z uśmiechami na ustach. Ważne że PiS nie rządzi.
Missan to niech lepiej odda autobus nr 12 na Próchnik. Większość mieszkańców Bielan, Zajazdu, Krasnego Lasu, Próchnik woli głosować na PiS. No, ale żeby z zemsty zabrać autobus nr 12 to już było przegięcie
Już się odezwał ktoś z układu, przerażony wizją tego że przyjdzie mu coś zrobić dla ludzi. Jasne, niech chodzą na piechotę. Może jeszcze skrócić trasę do placu Słowiańskiego? Ruch dobrze zrobi tym ludziom! Myśleli że okres chamów i gburów w zarządzie miasta odszedł wraz z Wróblewskim? A takiego wała!
Jest problem do rozwiązania ! Ulica Nowodworska do ronda i koniec.... dalej niech sobie znajdą nazwę np. ul. z buta :-)
Nic nie zastąpi spacer.... uśmiechamy się:-)
Nowodworska łączy się z trasą Uni europejskiej, i tam dopiero są tablice Elbląga.
Mają podpisane umowy z gminą.