UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już się odezwał ktoś z układu, przerażony wizją tego że przyjdzie mu coś zrobić dla ludzi. Jasne, niech chodzą na piechotę. Może jeszcze skrócić trasę do placu Słowiańskiego? Ruch dobrze zrobi tym ludziom! Myśleli że okres chamów i gburów w zarządzie miasta odszedł wraz z Wróblewskim? A takiego wała!