UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po pierwsze- to ul. Nowodworska jest w Elblągu, a nie terenie gminy Elbląg. Po drugie- jaki problem mają pracownicy na dojście do pracy. Przecież przy ul. Nowodworskiej znajdują się 3 przystanki. Trochę ruchu im nie zaszkodzi. Po trzecie- Radnej to się chyba okręgi pomyliły ponieważ w radzie miejskiej reprezentuje okręg nr 2,a ul. Nowodworska to okręg nr 4