UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Missan to niech lepiej odda autobus nr 12 na Próchnik. Większość mieszkańców Bielan, Zajazdu, Krasnego Lasu, Próchnik woli głosować na PiS. No, ale żeby z zemsty zabrać autobus nr 12 to już było przegięcie
Missan to niech lepiej odda autobus nr 12 na Próchnik. Większość mieszkańców Bielan, Zajazdu, Krasnego Lasu, Próchnik woli głosować na PiS. No, ale żeby z zemsty zabrać autobus nr 12 to już było przegięcie