UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Missan to niech lepiej odda autobus nr 12 na Próchnik. Większość mieszkańców Bielan, Zajazdu, Krasnego Lasu, Próchnik woli głosować na PiS. No, ale żeby z zemsty zabrać autobus nr 12 to już było przegięcie


Anuluj