UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dr Nakrętka umie z ismiechem spławić petentów. Spiętrzył trudności, przedstawił ile to jednostek trzebaby uruchomić, ilu ludziom zawracać głowę w mieście, gminie, powiecie. A może i w urzędach wojewódzkich w Olsztynie, a że blisko granica regionu to i w Nowym Dworze lub Gdańsku? Ale nieważne, słońce, deszcz czy śnieg niech 200 osób dyma z pętli dwa kilometry do pracy. I z uśmiechami na ustach. Ważne że PiS nie rządzi.