UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może w ogóle zrezygnować z przystanków. To tylko problem dla kierowców i większe zużycie paliwa. Przecież te autobusy nie są po to aby wozić pasażerów i miasto do nich dopłaca straszne pieniądze. Ile imprez można za to zrobić, ile ankiet o porcie zorganizować!


Anuluj