UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już się odezwał ktoś z układu, przerażony wizją tego że przyjdzie mu coś zrobić dla ludzi. Jasne, niech chodzą na piechotę. Może jeszcze skrócić trasę do placu Słowiańskiego? Ruch dobrze zrobi tym ludziom! Myśleli że okres chamów i gburów w zarządzie miasta odszedł wraz z Wróblewskim? A takiego wała!