UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Dyrektor Zgliński to nieźle się przez te lata obijał, ale kaska co miesiąc leciała na konto. Zero wykorzystania potencjału portu. Żadnych inicjatyw i pomysłów. Posadzony na stołku siedział. Taką mamy elitę w mieście....
Zgliński out