UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Dyrektor Zgliński to nieźle się przez te lata obijał, ale kaska co miesiąc leciała na konto. Zero wykorzystania potencjału portu. Żadnych inicjatyw i pomysłów. Posadzony na stołku siedział. Taką mamy elitę w mieście....

Zgliński out

Anuluj