UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Idź ty w końcu do pracy, zajmij się czymś. Ile można siedzieć przed monitorem i wypisywać głębokie myśli z pustego łba.
AR.
@GłębokaMyśl - Idź ty w końcu do pracy, zajmij się czymś. Ile można siedzieć przed monitorem i wypisywać głębokie myśli z pustego łba.
AR.