UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Idź ty w końcu do pracy, zajmij się czymś. Ile można siedzieć przed monitorem i wypisywać głębokie myśli z pustego łba.

AR.

Anuluj