UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś, kiedyś odważy się wrzucić zdjęcie PORTU ELBLĄG? Ciągle tylko fotki kanału z parkingiem i mostem.
Przesada
Czy ktoś, kiedyś odważy się wrzucić zdjęcie PORTU ELBLĄG? Ciągle tylko fotki kanału z parkingiem i mostem.
Przesada