UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś, kiedyś odważy się wrzucić zdjęcie PORTU ELBLĄG? Ciągle tylko fotki kanału z parkingiem i mostem.

Przesada

Anuluj