Wybrany wątek opinii
Czy ktoś, kiedyś odważy się wrzucić zdjęcie PORTU ELBLĄG? Ciągle tylko fotki kanału z parkingiem i mostem.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Przesada - Kanał to masz w głowie, to jest rzeka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0