Wybrany wątek opinii

Czy ktoś, kiedyś odważy się wrzucić zdjęcie PORTU ELBLĄG? Ciągle tylko fotki kanału z parkingiem i mostem.
Przesada (2024.09.13)
@Przesada - Kanał to masz w głowie, to jest rzeka.
AR. (2024.09.14)
Powrót do komentarzy