Wybrany wątek opinii

Port jako taki nigdy nie był motorem napędowym regionu, nabrał na znaczeniu dopiero w latach 30 - tych, a największy obrót odnotował w 1936 roku (możemy przeczytać na stronie portu). Prawdziwą żywicielką miasta była rzeka, a nie port, który był tylko małym elementem. Nie oszukujmy się, port w Elblągu nigdy nie był i raczej nie będzie bardzo znaczący dla miasta.
Fan HoMM3 (2024.09.12)
@Fan HoMM3 - Nieeee no, będzie wielki, WIELKI port IV RP bo tak kaczory natłukły do głów elbląskim nieudacznikom, którzy uwierzą dosłownie we WSZYSTKO. Oni już myśleli, że tu kontenerowce będą wpływać, a teraz fandzolą o straconych szansach. Szansach na co? Nie ma chętnych żeby rozbudowywać port o nowe nabrzeża przy ul Mazurskiej, bo nie ma perspektyw na handel, bo nie ma czym. To kapitał prywatny powinien inwestować w taką infrastrukturę, a skoro tego nie robi tzn. że wiedzą iż im się to po prostu nie opłaca.
Ploterek (2024.09.13)
@Fan HoMM3 - Oooo przepraszam ! Jako pożeracz dotacji z budżetu Elbląga parking dla TiRów pod dyrekcją pana Arkadiusza jest chyba największym stałym klientem na miejskie pieniądze ! Może z nim stanąć w szranki jedynie Olimpia...
GłębokaMyśl (2024.09.13)
@GłębokaMyśl - Idź ty w końcu do pracy, zajmij się czymś. Ile można siedzieć przed monitorem i wypisywać głębokie myśli z pustego łba.
AR. (2024.09.14)
Powrót do komentarzy