UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli, żeby udowodnić niedowiarkom, że port działa będziemy dopłacać z publicznych pieniędzy, żeby przeładowywać trzy razy ładunki 🤡 Tylko jakiś xkretino mógł wpaść na taki pomysł :D Proponuje zrobić makiety statków, będą pływały w tą i tamtą, udając korki jak w Rotterdamie :)