UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Dyrektor Zgliński to nieźle się przez te lata obijał, ale kaska co miesiąc leciała na konto. Zero wykorzystania potencjału portu. Żadnych inicjatyw i pomysłów. Posadzony na stołku siedział. Taką mamy elitę w mieście....

Zgliński out