UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli, żeby udowodnić niedowiarkom, że port działa będziemy dopłacać z publicznych pieniędzy, żeby przeładowywać trzy razy ładunki 🤡 Tylko jakiś xkretino mógł wpaść na taki pomysł :D Proponuje zrobić makiety statków, będą pływały w tą i tamtą, udając korki jak w Rotterdamie :)


Anuluj