UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli, żeby udowodnić niedowiarkom, że port działa będziemy dopłacać z publicznych pieniędzy, żeby przeładowywać trzy razy ładunki 🤡 Tylko jakiś xkretino mógł wpaść na taki pomysł :D Proponuje zrobić makiety statków, będą pływały w tą i tamtą, udając korki jak w Rotterdamie :)