A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No nie wiem jak będzie z elbląskim portem. Niemcom na nim nie zależy.
@Janos - Ale jankesom owszem.
szkoda że nie pogłębia się toru wodnego bo miasto miało szansę na rozwój przecież jakieś pieniądze przyszły z uni i można zainwestować ale jak w całej Polsce wszystko pada
Rozumiem, że to nasz senator herbu motorówka będzie dopłacał do tych przeładunków? Zaczyna się szopka z dokładaniem... Szpital nie ma lekarzy specjalistów, jest skażony gronkowcem, a nasze podatki pójdą na dopłaty do przeładunków 👀
Dopóki rządzi koalicja 13 grudnia żaby mogą spokojnie spać
Jeszcze raz ! UE NIE DOPOŁACI DO WTOPY ZWANEJ PARKINGIEM DLA TiRów, ani do KACZEGO ROWA ! Jeśli stanie się inaczej to i tak Polska zwróci te pieniądze. Pierwszy nie spełnia wymogów dyrektywy TEN-T, a drugi powstał jako dewastacja o charakterze militarnym !
Zakopać przekop, nie będzie kłopotu.
zastanawiam się gdzie są ci co krzyczeli, że nie chcą pisowskiego portu bo mają lepszą alternatywę czyli "obietnicę" a to nic nie kosztowało, przy następnych wyborach znowu z nią wyjadą a elblązanie znowu łykną obietnicę i tak bez końca. gratuluję co niektórym dobrego samopoczucia bo ono szybko się nie skończy aż w Elblągu ostatni młody człowiek zgasi przysłowiowe światło i uśmiechnięty z tąd wyjedzie