Wybrany wątek opinii

A ciekawe czy Elbląg przygotowuje się na ewentualne powodzie. Czy studzienki i Kumiela oczyszczone. Wrocław już powołał sztab kryzysowy i przygotowania idą całą parą. A my pewnie jak zawsze, nocniki musimy sobie przygotować. Żeby mieć gdzie gdzie rękę włożyć.
(2024.09.12)
Elbląg jest gotowy na powódź. Pismani wydali miliony na remont kościołów w Elblągu
Modlić się o cud (2024.09.14)
Powrót do komentarzy