A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dziwne pomysły, hyyymm nie ma lepszego ?? co wy chcecie od reklam, sa bo są i tak nikt tego nie czyta. Zresztą po co malowac jednakowo wszytsko. To jest nudne i nieciekawe. Hymm przeciez sa ważniejsze sprawy do roboty w tym mieście. Wiem bo sama pracowałam i jeszcze czasem pracuje jako wolontariusz . To już mój 6 roczek. Grupy do których należałam niezajmowały sie takimi bzdetami. Jest tyle pomysłów, ciekawych propozycji. Przemyśleć dobrze radzę.
nie powinny być autobusy tylko trolejbusy, bo by mniej śmierdziało w mieście moim najdroższym.
t
o juz paranoja zeby autobusy byly znow czerwone bo beda znow kojazyly sie z czasami komuny
a tym mlodym z pis od tej wladzy poprzewraca w glowkach.....
Wg. Mnie reklamy na tramwajach to dobry pomysł. Nie ze względu na same reklamy lecz na tramwaje no bo jak wygląda tramwaj w jednolitym kolorze??Bynajmniej monotonnie i nudno...
Dziki kraj dzikich kaczek.
Jezeli PiS odda komunikacji miejskiej pieniadze jakie takowa moglaby zdobyc dzieki reklamom na srodkach transportu, jezeli jednak PiS nie jest w stanie to niech siedzi cicho. Komunikacja miejska nie jest w stanie prosperowac tylko ze sprzedazy bilecikow, ktorych i tak czesc mieszkancow nie kupuje. Trzeba zaplacic z czegos za paliwo, motorniczym, kierowcom, kontrolerom, pracownikom techniczym. Pomysl calkowicie do kitu.
A może by tak przypatrzeć się przede wszystkim miastom przyjaznym ludziom (np. w Holandii) i zobaczyć, czym właściwie powinien być transport publiczny? Dlaczego w Elblągu w większości miejsc polikwidowano wzbudzane automatycznie sygnalizacje dla tramwajów? Dlaczego kilkadziesiąt osób siedzących w pojeździe najmniej uciążliwym dla jakości życia w mieście marnuje swój czas na czerwonym świetle, by przejechało kilka samochodów wiozących przeważnie po jednej osobie? W miastach "z jajem" uprzywilejowany jest transport publiczny (nie stoi w korkach),rowerzyści i piesi. U nas "świętą krową" pozostaje samochód.
moje poglady polityczne mijaja sie z pisowskimi ale mimo wszystko pomysl nie jest beznadziejny. pomysl ma kilka wad lecz mimo wszystko czulbbym sie lepiej widzac tramwaje i autobusy jednej lini w jednym kolorze i etc. z drugiej strony tramwaje czerpia zyski z tych reklam. ale reklamy mozna przeciez zmiejszyc do rozmiarow ktore nie zaklocalyby kolorystyki pojazdu i bylyby widoczne dla ludzi.
Uważam. że reklamy na autobusach, czy tramwajach wcale nie dodają miastu uroku. A poza tym, to chyba nienajlepsze miejsce na umieszczenie reklamy, bo z własnego doświadczenia wiem, że taka reklama nie przykuwa uwagi. Uważam, że autobusy i tramwaje powinny mieć swój stały, określony kolor ,np. żółte autobusy, a tramwaje czerwone. Kolor zielony-wykluczony!!! Mógłby się zlewać z roślinnością, np. latem, a to mogłoby doprowadzić do tragedii, bo taki pojazd byłby niezauważalny!
Ja uważam, że na kolorowo, niby dlaczego nie? Zawsze będą ładnie pomalowane.Nie wracajmy do tego co było.