UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wg. Mnie reklamy na tramwajach to dobry pomysł. Nie ze względu na same reklamy lecz na tramwaje no bo jak wygląda tramwaj w jednolitym kolorze??Bynajmniej monotonnie i nudno...
Dariush
Wg. Mnie reklamy na tramwajach to dobry pomysł. Nie ze względu na same reklamy lecz na tramwaje no bo jak wygląda tramwaj w jednolitym kolorze??Bynajmniej monotonnie i nudno...
Dariush