UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wg. Mnie reklamy na tramwajach to dobry pomysł. Nie ze względu na same reklamy lecz na tramwaje no bo jak wygląda tramwaj w jednolitym kolorze??Bynajmniej monotonnie i nudno...

Dariush

Anuluj