UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uważam. że reklamy na autobusach, czy tramwajach wcale nie dodają miastu uroku. A poza tym, to chyba nienajlepsze miejsce na umieszczenie reklamy, bo z własnego doświadczenia wiem, że taka reklama nie przykuwa uwagi. Uważam, że autobusy i tramwaje powinny mieć swój stały, określony kolor ,np. żółte autobusy, a tramwaje czerwone. Kolor zielony-wykluczony!!! Mógłby się zlewać z roślinnością, np. latem, a to mogłoby doprowadzić do tragedii, bo taki pojazd byłby niezauważalny!
Dorota