UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jezeli PiS odda komunikacji miejskiej pieniadze jakie takowa moglaby zdobyc dzieki reklamom na srodkach transportu, jezeli jednak PiS nie jest w stanie to niech siedzi cicho. Komunikacja miejska nie jest w stanie prosperowac tylko ze sprzedazy bilecikow, ktorych i tak czesc mieszkancow nie kupuje. Trzeba zaplacic z czegos za paliwo, motorniczym, kierowcom, kontrolerom, pracownikom techniczym. Pomysl calkowicie do kitu.