UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jezeli PiS odda komunikacji miejskiej pieniadze jakie takowa moglaby zdobyc dzieki reklamom na srodkach transportu, jezeli jednak PiS nie jest w stanie to niech siedzi cicho. Komunikacja miejska nie jest w stanie prosperowac tylko ze sprzedazy bilecikow, ktorych i tak czesc mieszkancow nie kupuje. Trzeba zaplacic z czegos za paliwo, motorniczym, kierowcom, kontrolerom, pracownikom techniczym. Pomysl calkowicie do kitu.


Anuluj