UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moje poglady polityczne mijaja sie z pisowskimi ale mimo wszystko pomysl nie jest beznadziejny. pomysl ma kilka wad lecz mimo wszystko czulbbym sie lepiej widzac tramwaje i autobusy jednej lini w jednym kolorze i etc. z drugiej strony tramwaje czerpia zyski z tych reklam. ale reklamy mozna przeciez zmiejszyc do rozmiarow ktore nie zaklocalyby kolorystyki pojazdu i bylyby widoczne dla ludzi.
nachet