152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie maja sie do czego przy..bac to przy..bali sie do autobusu :).A prawde muwiac pier.oli mnie to czy autobus bedzie czerwony,zielony czy z napisamy wazne zeby mu sie KOLKA KRECILY.NO CO NIE JEST TAK
LUDWIKMIETOWY (2006.03.19)

info

0  
  0
PiS wydaje najwiecej na reklamy i na swoj lans
lkasljas (2009.03.24)

info

0  
  0