A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie maja sie do czego przy..bac to przy..bali sie do autobusu :).A prawde muwiac pier.oli mnie to czy autobus bedzie czerwony,zielony czy z napisamy wazne zeby mu sie KOLKA KRECILY.NO CO NIE JEST TAK
PiS wydaje najwiecej na reklamy i na swoj lans