UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dziwne pomysły, hyyymm nie ma lepszego ?? co wy chcecie od reklam, sa bo są i tak nikt tego nie czyta. Zresztą po co malowac jednakowo wszytsko. To jest nudne i nieciekawe. Hymm przeciez sa ważniejsze sprawy do roboty w tym mieście. Wiem bo sama pracowałam i jeszcze czasem pracuje jako wolontariusz . To już mój 6 roczek. Grupy do których należałam niezajmowały sie takimi bzdetami. Jest tyle pomysłów, ciekawych propozycji. Przemyśleć dobrze radzę.
Eliii