UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

t o juz paranoja zeby autobusy byly znow czerwone bo beda znow kojazyly sie z czasami komuny a tym mlodym z pis od tej wladzy poprzewraca w glowkach.....

sqn

Anuluj