UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

moje poglady polityczne mijaja sie z pisowskimi ale mimo wszystko pomysl nie jest beznadziejny. pomysl ma kilka wad lecz mimo wszystko czulbbym sie lepiej widzac tramwaje i autobusy jednej lini w jednym kolorze i etc. z drugiej strony tramwaje czerpia zyski z tych reklam. ale reklamy mozna przeciez zmiejszyc do rozmiarow ktore nie zaklocalyby kolorystyki pojazdu i bylyby widoczne dla ludzi.

nachet