UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dziwne pomysły, hyyymm nie ma lepszego ?? co wy chcecie od reklam, sa bo są i tak nikt tego nie czyta. Zresztą po co malowac jednakowo wszytsko. To jest nudne i nieciekawe. Hymm przeciez sa ważniejsze sprawy do roboty w tym mieście. Wiem bo sama pracowałam i jeszcze czasem pracuje jako wolontariusz . To już mój 6 roczek. Grupy do których należałam niezajmowały sie takimi bzdetami. Jest tyle pomysłów, ciekawych propozycji. Przemyśleć dobrze radzę.

Eliii

Anuluj