UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja uwazam ze powinni sie zajac tez tym czy jezdzic konno w siodle czy bez bo to sa bardzo powazne problemy LUDZIE ZAJMIJCIE SIE CZYMS KONKRETNYM A NIE AUTOBUSAMI CO NIEKTOZY LUDZIE NIEMAJA CO JESC I TO JEST PROBLEM ( KOMPROMITUJECIE SIE W OCZACH MIESZKANCOW ELBLAGA)

WĄSKI

Anuluj