UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja uwazam ze powinni sie zajac tez tym czy jezdzic konno w siodle czy bez bo to sa bardzo powazne problemy LUDZIE ZAJMIJCIE SIE CZYMS KONKRETNYM A NIE AUTOBUSAMI CO NIEKTOZY LUDZIE NIEMAJA CO JESC I TO JEST PROBLEM ( KOMPROMITUJECIE SIE W OCZACH MIESZKANCOW ELBLAGA)
WĄSKI