UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To kolejna akcja z cyklu : "krzyczmy byle co, byle byśmy krzyczeli i byle nas usłyszeli". Młode pis-uary przyjmują metodę "zielonych" i innych "ekologów". Jak nie ma kasy - oprotestują jakąśbudowę, czy inną działalność. Wtedy inwestor - myk - kase na "sielonych", a chłopcy gębusie na kłódki. Zobaczycie,że jak agencja reklamowa,która ma podpisana umowę z MZK sypnie groszem na PIS - młode pisuary bedą w pierwszym rzędzie tych,którzy głośno orzekną, że autobusy i tramwaje w Elblągu są najpiękniejsze w kraju .
rapaport