UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No ale u ans parwie wszsytkie tramwaje mają reklamy i nie widze żeby szpeciły miasto. No może ich stan tecgniczny troszke szpeci ale jak będa te nowe to się poprawi. Ale osobiście uważam że rekalmy to nie taki głupi pomysł poniewąż są z tego zyski dla ZKM.
elblaskitramwajarz