UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kiedyś, gdy rmf fm robiło akcje z choinkami w Elblągu to powiedzieli na antenie, że w Elblągu jeżdżą najbardziej kolorowe autobusy i tramwaje w całej Polsce. Uważam, że to fajny pomyśl i jeśli mogą na tych reklamach dodatkowo zarobić to też fajnie. A państwo z PiS to chyba wołają komuno wróć ze swymi szarymi kolorami.

k