A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no tosz przeciez wybory sie zblizaja i chca sie pokazac [...] a po wyborach dalej reklamy na tramwajach...
Wystarczy, że Warszawa i Gdańsk mają czerowne autobusy i tramwaje!!!
A myślałam, że tylko u Romka G. są idioci
najlepiej zlikwidować autobusy i nie będzie problemu
Ja również uważam, że ten pomysł jest nietrafiony. Nie dość, że komplenie teraz nam nie potrzeba przemalowywania srodków komunikacji miejskiej, bo myślę, że są ważniejsze sprawy, którym należałoby się przyjrzeć, to na dodatek zaproponowane kolory nie byłyby za ciekawe (moim zdaniem). Myślę, że wczesniejszy pomysł lepszy. Swoja drogą nie moge się już doczekać nowych tramwajów :-) Pozdrawiam
Nowe tramwaje beda nie wiedziec czemu we wrzesniu 2006. NIe sa wcale spraw pilna, za kase 30mln zlotych mogliby wybudowac nowe torowiska np. przedluzenie grunwaldzka-100lecia-rycerska-armi krajowej-bema i inne.
Jednak przewoźnicy powinni stosować się do prawa o ruchu drogowym!!!!! Tam jest podany kolor pojazdów, tak autobusów jak i tramwai i tylko miasto łódx ma inny kolor!~!!!!!1 Pozatym jest to beżowo - czerwony! Tam też jest określone w jakie tablice kierunkowe ma być wyposażony każdy z tych pojazdów i w jakim miejscu mają być one umieszczone! tylko cvzy pracownicy U.M. Z.K.M albo prezesi spółek komunikacyjnych czytali te przepisy? Ich tylko obchodzą ich uposażenia, a pasażerów mają w głębokim powazaniu! To tak jak z ogrzewaniem pojazdów w zimie! pasażer zapłaci, mimo to, że usługa jest gówniano wykonana! Autobus, nie tylko ma być wyposażony w SPRAWNE ogrzewanie! Musi być ono URZYWANE! Za to płacimy! A może jeżeli firma autobusowa nie ogrzewa autobusu, bo stosuje swoje zasady, to i my płasćmy według uznania!!!!! Z.K.M. wysyła kontrolerów po to aby łapać pasażerów bez biletu. I to jest oczywiste! Ale czemu ci sami kontroleży nie widzą, że autobus z pętli odjeżdża 5 minut póżniej i jest nie ogrzewany i źle oznakowany? A może czas najwyższy powołać stowarzyszenie OSZUKANYCH przez komunikację miejską w Elblągu?
A ponadto, drogie Koleżanki i drodzy Koledzy, porozmawiajmy o KOMUNIKACJI w naszym mieście i o tym jak ją poprawić! Zostawmy rozgrywki polityczne na boku! Kwestia reklamy to nie kwestia, jak obniżyć koszt biletu! To tylko jak podnieść zyski! Jak podnieść płace prezesów spółek! Jak znam historię komunikacji miejskiej w naszym mieście ( a nazwiska wszystkich dyrektorów wymieniam jednym tchem ) to wiem, że jeszcze takiego bajzlu na szynach i ulicy, w tej historii nie było! Proszę, jeżeli ktoś ma podstawy w to wątpić, podać mi przynajmniej jedno nazwisko prezesa lub kierownika w spółce, który ma cokolwiek wspólnego z komunikacją, szczególnie miejską! Nawet ustawa o ochronie języka polskiego jest im nie znana! To że szwedzi i pan Zasada opisują wszystko w językach nie zrozumiałych dla większości mieszkańców mnie nie dziwi. Ale co na to Z.K.? A może od jutra autobusy jadące na dworzec będą miały tablicę kierunkową: WOSDUCH?
Nie zgadzam się z ELBLĄŻACZKIEM! Mam prawo, czy nie? I nie dlatego że jastem z PiS, bo nie jestem! Tak drogi Kolego! Pracodawca może Ci kazać przychodzić w zielonym garniturze i w krawacie od Leppera! a Ty nie masz prawa odmówić! No nie, masz takie prawo! Tylko to już nie będzie Twój pracodawca i Twoja praca! No trudno! Nie podoba Ci się taki wystrój tramwajów jak to wynika z kart historii? Twemu pracodawcy też ma prawo nie podobać się wyciągnięty sweter i wycieruchy połączone ze śmierdzącymi adidasami! ŁĄcvzę wyrazy szacunku!
W Chinach chodzili w spodniach i bluzach granatowych-ujednolicili bardzo ulicę.Regulaminowo ma byc ,jednakowo-znowu? To może podyskutujemy na jakie kolory pomalować te autobusy i tramwaje?Zielono?-nadzieja na lepszą przyszłość.Czerwono- ?? Niebiesko? Dlaczego beżowo? Lot nad kukułczym gniazdem się zaczyna he he he