UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mlodzi PiS a Wy dacie te pieniadze co sa z reklam na srodkach komunikacji mijeskiej a moze dacie studentom za bilety bo te wtedy na pewno zdrozeja!!!


Anuluj