UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no moim zdaniem sa malo widoczne, zgadzam sie ale nie malujmy ich na czerwono bo mam niemile wspomnienia :) wiecej odblaskow panowie i panie motorniczowie!
Policjantzdrogowki
no moim zdaniem sa malo widoczne, zgadzam sie ale nie malujmy ich na czerwono bo mam niemile wspomnienia :) wiecej odblaskow panowie i panie motorniczowie!
Policjantzdrogowki