UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no moim zdaniem sa malo widoczne, zgadzam sie ale nie malujmy ich na czerwono bo mam niemile wspomnienia :) wiecej odblaskow panowie i panie motorniczowie!

Policjantzdrogowki

Anuluj