UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zgoda niższa cena biletów ale przez tę reklamę autobusy i tramwaje są mało widoczne czasami pojawiają się jak widma wystarczy stanąć na ul. 3-go Maja i spojrzeć jak zlewają się z otoczeniem

el

Anuluj