UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mnie to nieopchodzi czy na autobusach są rekalmy czy nie!Ale wolał bym żeby te autobusy niebyły jednego kolory tylko żeby się wyróżniały od innych miast.MUSIMY BYĆ LEPSI !!!

xxxx

Anuluj