UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mnie to nieopchodzi czy na autobusach są rekalmy czy nie!Ale wolał bym żeby te autobusy niebyły jednego kolory tylko żeby się wyróżniały od innych miast.MUSIMY BYĆ LEPSI !!!
xxxx
A mnie to nieopchodzi czy na autobusach są rekalmy czy nie!Ale wolał bym żeby te autobusy niebyły jednego kolory tylko żeby się wyróżniały od innych miast.MUSIMY BYĆ LEPSI !!!
xxxx