UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No ale u ans parwie wszsytkie tramwaje mają reklamy i nie widze żeby szpeciły miasto. No może ich stan tecgniczny troszke szpeci ale jak będa te nowe to się poprawi. Ale osobiście uważam że rekalmy to nie taki głupi pomysł poniewąż są z tego zyski dla ZKM.
elblaskitramwajarz