58
17.02.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W czwartek
Waldek z Cargo (2023.02.18)
do - Zabetonują to miasto! Bezmyślnie pchane bule gdzie bez aranżacji, architektury - nieprawda, Elbląg jest szczególnie otwartym na zieleń miastem zwłaszacza w Śródmieściu. Na każdym kroku zielone skwery, parki, łąki z najwiekszą na Pl. Konstytucji. Także zapraszam na pieszy spacer po naszym mieście, gdzie betonoza tylko na Starówce, bo tam o każdej inwestycji decyduje minister Śliwka z dalekiej Warszawy.
(2023.02.18)

info

2  
  6
Powiem tak, dlaczego mieszkania, a nie nowoczesne biurowce? Idealne miejsce.
(2023.02.18)

info

3  
  1
@kronozos - Dokładnie! Brawo. Aż wstyd żeby takie straszydło z dechami w oknach stało w centrum miasta. O stanie elewacji już nie wspomnę, bo widać.....
(2023.02.18)
W tym, że ten teren został sprzedany w czasach kiedy w umowach - nieprawda, bo dla cukiernika zrobiono wyjątek po znajomości. Zapisy o terminach były od początku lat 80 tych normą, ale dla szaraczków, a nie dla szwagrów
(2023.02.18)

info

2  
  1
Nigdy w życiu tam. Tuż przy ruchliwej trasie, hałas i spaliny. Normalnie miód-mieszkanko. Nie podobają mi się te baraki, ale więcej zieleni dobrze zrobiłoby tej części miasta. Wszystko jest jednak przeliczane na pieniądze i inwestycje. Zostaną po nas beton i zgliszcza.
(2023.02.18)
dziwię się ludziom, że kupują mkieszkania w takiej lokalizacji, hałas z ruchliwej ulicy Grunwaldzkiej słychać na Wyspiańskiego, w tym miejscu jest również najwększe zanieczyszczenie powietrza,
rte (2023.02.19)

info

5  
  0
Więcej zieleni? To jest centrum miasta, przy jednej z głównych dróg w tym grajdole, to co ma tam być zamiast bud? Park? Wielkie aspiracje do miasta z IV portem, do potężnych inwestycji, wieczne ujadanie na władze w UM, a jak przychodzi do budowania w centrum to oni park chcą zamiast np biurowca, gdzie mogłyby mieć siedzibę firmy, które dałyby pracę. Kabaret!
Ploterek (2023.02.19)
@Ploterek - 100/100
abc1 (2023.02.19)
@erg. - Zgadzam się w całości. Już jest prawie 80 lat od zakończenia wojny i nadeszła pora aby te prowizorki odeszły do przeszłości
abc1 (2023.02.19)