A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W czwartek
do - Zabetonują to miasto! Bezmyślnie pchane bule gdzie bez aranżacji, architektury - nieprawda, Elbląg jest szczególnie otwartym na zieleń miastem zwłaszacza w Śródmieściu. Na każdym kroku zielone skwery, parki, łąki z najwiekszą na Pl. Konstytucji. Także zapraszam na pieszy spacer po naszym mieście, gdzie betonoza tylko na Starówce, bo tam o każdej inwestycji decyduje minister Śliwka z dalekiej Warszawy.
Powiem tak, dlaczego mieszkania, a nie nowoczesne biurowce? Idealne miejsce.
@kronozos - Dokładnie! Brawo. Aż wstyd żeby takie straszydło z dechami w oknach stało w centrum miasta. O stanie elewacji już nie wspomnę, bo widać.....
W tym, że ten teren został sprzedany w czasach kiedy w umowach - nieprawda, bo dla cukiernika zrobiono wyjątek po znajomości. Zapisy o terminach były od początku lat 80 tych normą, ale dla szaraczków, a nie dla szwagrów
Nigdy w życiu tam. Tuż przy ruchliwej trasie, hałas i spaliny. Normalnie miód-mieszkanko.
Nie podobają mi się te baraki, ale więcej zieleni dobrze zrobiłoby tej części miasta.
Wszystko jest jednak przeliczane na pieniądze i inwestycje.
Zostaną po nas beton i zgliszcza.
dziwię się ludziom, że kupują mkieszkania w takiej lokalizacji, hałas z ruchliwej ulicy Grunwaldzkiej słychać na Wyspiańskiego, w tym miejscu jest również najwększe zanieczyszczenie powietrza,
Więcej zieleni? To jest centrum miasta, przy jednej z głównych dróg w tym grajdole, to co ma tam być zamiast bud? Park? Wielkie aspiracje do miasta z IV portem, do potężnych inwestycji, wieczne ujadanie na władze w UM, a jak przychodzi do budowania w centrum to oni park chcą zamiast np biurowca, gdzie mogłyby mieć siedzibę firmy, które dałyby pracę. Kabaret!
@Ploterek - 100/100
@erg. - Zgadzam się w całości. Już jest prawie 80 lat od zakończenia wojny i nadeszła pora aby te prowizorki odeszły do przeszłości