A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pan prezydent miał sen o Elblągu... już by budował tylko znowu przeszkodził wojewoda. Panie Witoldzie te baraki będą stały następne 50 lat / zejdź pan na ziemię i nie bujaj pan.
@Mama Karoliny - W tym, że ten teren został sprzedany w czasach kiedy w umowach nie było zawartych klauzul o terminie zakończenia budowy i karach umownych za ich niedotrzymanie. Z tego co krąży po mieście to właściciel chce za ten teren więcej niż jest warty.
Nareszcie bedzie jak w mieście, tylko część usługową należy zamienić na garaże, bo polowa powierzchni uslugowej w Elblagu nie znajduje zainteresowanych, jest niezagospodarowana / na sprzedaż lub wynajem /
Co się dzieje z tym pisowskim wojewodą pochodzącym z Elblaga ? Oprotestowuje każdą nową inwestycję w naszym mieście..
Oj chłopie, tym na pewno nie przekonasz elblążan do głosowania jesienią na PiS.
Plus sklepy????? Czy ktoś jest ślepy, że połowa lokali stoi pustych?????!!!!!
Pacanku, a co ma stać, te komusze budy? Wywalić to i robić cywilizowane obiekty. Co drugie puste, obdrapane, obsikane murki, a tutaj jakiś leśny dziadek tęskni za kawałkiem brudnej trawy. To jest miasto a nie twoje podwórko!
@waszwróbelek - Tam aż się prosi Empire State Building abo Sears Tower (Willis Tower) wszyscy by nam zazdrościli.
No może być też Burdż Chalifa. Komponował by się z ruderami przy Osieku.
a co na to jareczek
w końcu, przecięż to centrum a tam baraki, wizytówka miasta, jeszcze ten budynek z ZBKiem zburzyć
To bardzo dobra decyzja władz. Im mniej tych tandetnych pawilonów, tym lepiej dla wizerunku miasta.
@Wasz Witold - Zburzenie... To słowniki ortografii polskiej są już (cenowo) też niedostępne?