58
17.02.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pan prezydent miał sen o Elblągu... już by budował tylko znowu przeszkodził wojewoda. Panie Witoldzie te baraki będą stały następne 50 lat / zejdź pan na ziemię i nie bujaj pan.
WS. (2023.02.17)

info

4  
  6
@Mama Karoliny - W tym, że ten teren został sprzedany w czasach kiedy w umowach nie było zawartych klauzul o terminie zakończenia budowy i karach umownych za ich niedotrzymanie. Z tego co krąży po mieście to właściciel chce za ten teren więcej niż jest warty.
(2023.02.17)
Nareszcie bedzie jak w mieście, tylko część usługową należy zamienić na garaże, bo polowa powierzchni uslugowej w Elblagu nie znajduje zainteresowanych, jest niezagospodarowana / na sprzedaż lub wynajem / Co się dzieje z tym pisowskim wojewodą pochodzącym z Elblaga ? Oprotestowuje każdą nową inwestycję w naszym mieście.. Oj chłopie, tym na pewno nie przekonasz elblążan do głosowania jesienią na PiS.
(2023.02.17)

info

10  
  8
Plus sklepy????? Czy ktoś jest ślepy, że połowa lokali stoi pustych?????!!!!!
(2023.02.17)

info

13  
  2
Pacanku, a co ma stać, te komusze budy? Wywalić to i robić cywilizowane obiekty. Co drugie puste, obdrapane, obsikane murki, a tutaj jakiś leśny dziadek tęskni za kawałkiem brudnej trawy. To jest miasto a nie twoje podwórko!
dsaadsas (2023.02.17)
@waszwróbelek - Tam aż się prosi Empire State Building abo Sears Tower (Willis Tower) wszyscy by nam zazdrościli. No może być też Burdż Chalifa. Komponował by się z ruderami przy Osieku.
planista-artysta (2023.02.17)
a co na to jareczek
(2023.02.17)

info

1  
  0
w końcu, przecięż to centrum a tam baraki, wizytówka miasta, jeszcze ten budynek z ZBKiem zburzyć
kronozos (2023.02.17)
To bardzo dobra decyzja władz. Im mniej tych tandetnych pawilonów, tym lepiej dla wizerunku miasta.
erg. (2023.02.17)
@Wasz Witold - Zburzenie... To słowniki ortografii polskiej są już (cenowo) też niedostępne?
erg. (2023.02.17)