UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@erg. - Zgadzam się w całości. Już jest prawie 80 lat od zakończenia wojny i nadeszła pora aby te prowizorki odeszły do przeszłości
abc1
@erg. - Zgadzam się w całości. Już jest prawie 80 lat od zakończenia wojny i nadeszła pora aby te prowizorki odeszły do przeszłości
abc1