UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@erg. - Zgadzam się w całości. Już jest prawie 80 lat od zakończenia wojny i nadeszła pora aby te prowizorki odeszły do przeszłości

abc1

Anuluj