UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Więcej zieleni? To jest centrum miasta, przy jednej z głównych dróg w tym grajdole, to co ma tam być zamiast bud? Park? Wielkie aspiracje do miasta z IV portem, do potężnych inwestycji, wieczne ujadanie na władze w UM, a jak przychodzi do budowania w centrum to oni park chcą zamiast np biurowca, gdzie mogłyby mieć siedzibę firmy, które dałyby pracę. Kabaret!

Ploterek

Anuluj