Wybrany wątek opinii
w końcu, przecięż to centrum a tam baraki, wizytówka miasta, jeszcze ten budynek z ZBKiem zburzyć
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@kronozos - Dokładnie! Brawo. Aż wstyd żeby takie straszydło z dechami w oknach stało w centrum miasta. O stanie elewacji już nie wspomnę, bo widać.....
Do moderacji
Odpowiedz
3
0