Wybrany wątek opinii
Nigdy w życiu tam. Tuż przy ruchliwej trasie, hałas i spaliny. Normalnie miód-mieszkanko.
Nie podobają mi się te baraki, ale więcej zieleni dobrze zrobiłoby tej części miasta.
Wszystko jest jednak przeliczane na pieniądze i inwestycje.
Zostaną po nas beton i zgliszcza.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Więcej zieleni? To jest centrum miasta, przy jednej z głównych dróg w tym grajdole, to co ma tam być zamiast bud? Park? Wielkie aspiracje do miasta z IV portem, do potężnych inwestycji, wieczne ujadanie na władze w UM, a jak przychodzi do budowania w centrum to oni park chcą zamiast np biurowca, gdzie mogłyby mieć siedzibę firmy, które dałyby pracę. Kabaret!
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@Ploterek - 100/100
Do moderacji
Odpowiedz
1
1