Wybrany wątek opinii

Nigdy w życiu tam. Tuż przy ruchliwej trasie, hałas i spaliny. Normalnie miód-mieszkanko. Nie podobają mi się te baraki, ale więcej zieleni dobrze zrobiłoby tej części miasta. Wszystko jest jednak przeliczane na pieniądze i inwestycje. Zostaną po nas beton i zgliszcza.
(2023.02.18)
Więcej zieleni? To jest centrum miasta, przy jednej z głównych dróg w tym grajdole, to co ma tam być zamiast bud? Park? Wielkie aspiracje do miasta z IV portem, do potężnych inwestycji, wieczne ujadanie na władze w UM, a jak przychodzi do budowania w centrum to oni park chcą zamiast np biurowca, gdzie mogłyby mieć siedzibę firmy, które dałyby pracę. Kabaret!
Ploterek (2023.02.19)
@Ploterek - 100/100
abc1 (2023.02.19)
Powrót do komentarzy